Naklejki drukowane

Oprócz naklejek wycinanych z jednolitych folii, posiadamy w ofercie wydruki na różnych mediach.  Wydruk można połączyć np. z cięciem po obrysie przez co możemy uzyskać dużą ilość treści na niewielkiej powierzchni, z estetycznym wykończeniem.

 

Połysk bez laminatu

 

Połysk z laminatem

 

Mat bez laminatu

 

Mat z laminatem

 

 

Jakość

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości mediów (atramentów, folii) oraz maszyn wyposażonych w system druku falowego, możliwe jest uzyskanie bardzo dobrych jakościowo naklejek. Nasza firma zaopatruje się wyłącznie w wysokiej jakości materiały do druku, szczegółowa informacja o nich zawsze jest dostępna na życzenie.

Laminowanie

Naklejki możemy pokryć specjalnym laminatem, który zabezpiecza wydruk przed intensywnym ścieraniem. Zalecany min. przy naklejkach narażonych na częste czyszczenie (reklama na autach) oraz powierzchnie wystawione na bezpośrednie działanie promieni słonecznych (zapobiega nadmiernemu utlenianiu się nadruku z folii).

Dodatkowo stanowi częściową ochronę przed graffiti. Laminat można później umyć mocnym środkiem czyszczącym a nadruk nie ulegnie uszkodzeniu.

Specyfikacja techniczna

–  trwałość naklejek bez laminatu 2 min. lata z zewnątrz, wewnątrz praktycznie nieograniczona
–  trwałość naklejek z laminatem 3 min. lata z zewnątrz, wewnątrz praktycznie nieograniczona
Z zewnątrz rozumiemy umieszczenie naklejek do słońca i wystawionych na wszystkiego rodzaju zjawiska atmosferyczne takie jak deszcz, śnieg, mróz.

Wydruk na folii bezbarwnej

Istnieje możliwość wydruku na folii bezbarwnej. Można ją tak samo zabezpieczyć wyżej wspomnianym laminatem antyścieralnym. Trzeba mieć na uwadze, że kolor biały nie jest drukowany. Bezbarwna folia nadaje się zatem najlepiej na powierzchnie białe. Jeżeli wykleimy kolorową naklejkę np. na żółtej powierzchni, część kolorów wymiesza się.